فعالیت گروه زابیگ سرام در سال 1399 با تولید انواع ظروف میناکاری سفال آغاز شد و به مدت سه سال ادامه پیدا کرد. کیفیت بالا و ظرافت و زیبایی محصولات میناکاری بر روی سفال ما زبانزد خاص و عام بوده است. در ادامه و با توجه به خاص بودن محصولات میناکاری و دامنه محدود این فعالیت بر آن شدیم تا با ورود به هنر سرامیک و نقاشی زیرلعابی، دامنه کاری و طبیعتا مشتریان خود را گسترش دهیم.

شروع کار ما در حوزه ظروف سرامیکی رسما از ابتدای سال 1402 کلید خورد و تجربه کار در حوزه بسیار تخصصی تر میناکاری روی سفال، باعث شد تا در مدت کوتاهی تولید انواع ظروف با طراحی و رنگ آمیزی اختصاصی آغاز گردد. تمرکز فعلی بیشتر بر روی تولید ماگ و زیرلیوانی بوده اما تولید سایر محصولات مانند بشقاب، پیاله، گلدان و … نیز برحسب درخواست و سفارش در کنار آن انجام می شود.

مفتخریم اعلام کنیم که در حال حاضر در کارگاه تخصصی زابیگ سرام، با هر سلیقه و درخواستی امکان تولید ظروف سرامیکی وجود دارد. چشم انداز آینده زابیگ سرام در سالهای نه چندان دور، صادرات به کشورهای مختلف در سراسر دنیا خواهد بود که با تلاش و پشتکار اعضای مجموعه دست یابی به چنین هدفی دور از دسترس نخواهد بود.

قطعا پیشنهادات و انتقادات سازنده بازدیدکنندگان کمک شایانی به توسعه و پیشرفت مجموعه زابیگ سرام خواهد داشت.

راههای ارتباطی:

موبایل، واتساپ و تلگرام: 09355819371

تلفن ثابت: 051-35219128

ایدی اینستاگرام: zabig.ceram.ir